assistance entering the Polish capital market
Zarząd
Konrad Szwedziński - prezes zarządu (lat 37)
Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, Kierunek Międzynarodowe Stosunki Polityczne i Gospodarcze. Studiował również w Prywatnej Wyższej Szkole Biznesu i Administracji w Warszawie.

W latach 1997-2007 pracownik Ministerstwa Spraw Zagranicznych (Warszawa, Monachium, Wiedeń, Berlin). Odbył liczne kursy z zakresu dyplomacji i funkcjonowania UE (Bruksela, Berlin, Bonn, Dublin).
W 2007 roku współtworzył pierwszy w Polsce magazyn o funduszach inwestycyjnych i emerytalnych „FUNDUSZE”, pełniąc jednocześnie funkcję redaktora naczelnego.

Od 2007 r. pełni funkcję prezesa zarządu Spartan Sp. z o.o. i od 2010 roku członka zarządu Clean Energy Venture S.A.
Zasiada również w Radach Nadzorczych następujących spółek: Setanta Finance Group S.A., MoDe Sp. z o.o.

Interesuje się rynkami kapitałowymi i aktywnie na nich inwestuje. Posługuje się językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim.

 
Piotr Boliński – członek zarządu (lat 42)
Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydział Elektroniki, Kierunek Automatyka. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania i sprzedaży.

Współtwórca i wspólnik kilku przedsięwzięć z obszarów: informatyka, media, nieruchomości, finanse. Pracował m.in. w Siemens Nixdorf, Polsys, PPWP, Via Polska.

Aktualnie pełni m.in. funkcje członka zarządu w Spartan Capital S.A., Spartan sp. z o.o., B Investment sp. z o.o. oraz Clean Energy Venture S.A.

Zasiada również w Radach Nadzorczych następujących spółek: IQ Medica S.A., Setanta Finance Group S.A., EverSport S.A.
Posługuje się językiem niemieckim.