assistance entering the Polish capital market
O nas
Jesteśmy firmą doradczą specjalizującą się w profesjonalnych usługach pozyskiwania finansowania dla firm oraz pomocy przy przeprowadzaniu operacji zakupu, sprzedaży i łączenia przedsiębiorstw.

Pozyskiwanie finansowania dla firm


Niejednokrotnie firmy konfrontowane są z problemem zdobycia kapitału, niezbędnego do prowadzenia działalności lub przeprowadzenia inwestycji. Dla nas problem pozyskania środków finansowych to wyzwanie, które chętnie podejmujemy. Działamy szybko, dyskretnie i efektywnie. 

Doradztwo przy przejęciach, fuzjach i transakcjach zakupu - sprzedaży przedsiębiorstw.

Polscy przedsiębiorcy kierują się różnymi motywami podejmując decyzję o przeprowadzeniu przejęcia, połączenia lub zakupie - sprzedaży firmy.
Jednak proces z tym związany może być trudny, powolny i w wielu wypadkach nieskuteczny bez pomocy profesjonalistów, zajmujących się na co dzień tymi zagadnieniami.

Partnerzy i eksperci Spartana w szczególności dedykują swoją działalność małym i średnim polskim spółkom.

Podstawowa zasada jaką się kierujemy to dyskretna i indywidualna obsługa naszych klientów przy optymalnym wykorzystaniu panujących uwarunkowań rynkowych.
Poprzez rozbudowaną sieć naszych konsultantów w Polsce i zagranicą (szczególnie w Niemczech, Austrii i Szwajcarii) oferujemy szybki dostęp do potencjalnych celów przejęć lub fuzji oraz w przypadku transakcji zakupu - sprzedaży firmy, do zainteresowanych podmiotów branżowych i finansowych.